Slayers Club – oficjalny fanklub id Software – przechodzi zmiany

Przez id Software

hero

Gdy uruchomiliśmy Slayers Club w 2018 roku, fani DOOM-a stworzyli pełną pasji społeczność oddaną zabijaniu demonów i celebrowaniu jednej z najwspanialszych growych marek wszech czasów. Ale podobnie jak DOOM Slayer, tak i nasz klub musi być elastyczny, aby poradzić sobie z nadchodzącymi wyzwaniami.

Właśnie dlatego aktualizujemy stronę Slayers Club, aby zwiększyć jej szybkość i responsywność, a także rozszerzyć jej zakres tematyczny poza DOOM Eternal i objąć nią więcej tytułów id Software. Udoskonalamy również naszą zawartość, aby zapewnić fanom bardziej ekscytujące atrakcje w grach, wspierać budowanie społeczności oraz tworzyć specjalne wydarzenia skupione na was – członkach klubu.

Jednak wraz z nową stroną internetową i nowym kodem pojawią się też pewne zmiany. Slayers Club pozostanie centrum spotkań fanów DOOM-a, Quake'a, RAGE, Wolfensteina i wszystkiego, co związane z id Software, ale niektóre funkcje strony wprowadzone w 2018 roku zostaną wycofane – dotyczy to przede wszystkim systemu punktów Slayera. Po uruchomieniu naszej zaktualizowanej witryny funkcje grywalizacji na stronie Slayers Club nie będą już dostępne.

Dla tych, którzy zgromadzili sporo punktów Slayera i znaleźli się wysoko w naszych prestiżowych rankingach, mamy dobre wieści: zamierzamy zachować wyniki najlepszych członków w postaci rankingu upamiętniającego naszych najbardziej oddanych członków. Oczywiście nadal będzie można dołączyć do klubu za darmo. Niestety obecnie nie jesteśmy jeszcze gotowi, by podzielić się z wami szczegółami dotyczącymi naszych planów związanych z przyszłymi ulepszeniami, zawartością, gadżetami z gier i nagrodami. Damy wam znać, gdy się to zmieni!

Od niesamowitych cosplayów przez niewiarygodne prace plastyczne, aż po nieskończenie twórcze sposoby uruchamiania DOOM-a (1993) na niekonwencjonalnych platformach sprzętowych – członkowie Slayers Club zawsze imponują nam swoją kreatywnością i pasją związaną z naszymi grami, postaciami, światami i opowieściami, które uwielbiamy tworzyć. Nie możemy się już doczekać, aby podzielić się z wami informacjami o nowościach.

UdostępnijUdostępnijWszystkie artykuły
Slayers Club

Najnowsze artykuły